Spegelskåp Ifö Option Bas50 cm
Rek. pris 3 844 kr
2 466 kr
Se priset!
Vald variant
Bredd:
500 mm
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Option Bas
50 cm
2 466 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Spegelskåp Ifö Option Bas med vit stomme. Justerbara upphängningsbeslag för att enkelt kunna finjustera vid montering ingår i leveransen. Spegelskåpet har dubbelsidiga spegeldörrar med mjukstängande beslag. Nedersta delen av spegeldörrarna är frostad, med diskret Ifö-logo. Spegelskåp Ifö Option Bas finns i tre olika bredder, 50, 55 och 65 cm. Handtag ingår i leveransen.
Varumärke
IföBeskrivning
Spegelskåp Ifö Option Bas med vit stomme. Justerbara upphängningsbeslag för att enkelt kunna finjustera vid montering ingår i leveransen. Spegelskåpet har dubbelsidiga spegeldörrar med mjukstängande beslag. Nedersta delen av spegeldörrarna är frostad, med diskret Ifö-logo. Spegelskåp Ifö Option Bas finns i tre olika bredder, 50, 55 och 65 cm. Handtag ingår i leveransen.
Rengöring
Vid rengöring så kan en mjuk och ren trasa användas. Tvålvatten eller flytande rengöringsmedel kan användas.
Vid rengöring så kan en mjuk och ren trasa användas. Tvålvatten eller flytande rengöringsmedel kan användas.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Ifö |
| Art.Nr. | 47450 |
| Serie | Option |
| Färg | Vit |
| Bredd | 500 mm |
| Höjd | 662 mm |
| Djup | 140 mm |
| Belysning | Nej |
| Typ | Spegelskåp |
| RSK-nr | 8985000 |
| EAN-nr | 7391515128420 |




