Bänkskiva Miller Badrum Sten 80Carrara Marmor, Blandarhål till Höger
10 800 kr
Vald variant
Färg:
Carrara Marmor
Hål för Blandare:
Höger

Sten 80
Carrara Marmor, Blandarhål till Höger
10 800 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bänkskiva med blandarhål till tvättställsskåp New York, London, Kensington och Brooklyn från Miller Badrum. Köp till denna bänkskiva när du vill ha ett fristående handfat som inte har blandarhål handfatet.
Varumärke
Miller BadrumBeskrivning
Bänkskiva med blandarhål till tvättställsskåp New York, London, Kensington och Brooklyn från Miller Badrum. Köp till denna bänkskiva när du vill ha ett fristående handfat som inte har blandarhål handfatet.
Miller Badrum är ett svenskt familjeföretag med tillverkning i Bankeryd. Deras ledord är att ge dig en bättre vardag, genom att tillverka badrumsmöbler i äkta svenskt hantverk i trä.
Egenskaper
| Varumärke | Miller Badrum |
| Art.Nr. | 800M-H |
| Färg | Carrara Marmor |
| Bredd | 800 mm |
| Djup | 455 mm |
| Typ | Bänkskiva |
| Hål för Blandare | Höger |
| Tjocklek | 30 mm |

