Bänkskiva Svedbergs DK Dekton Med HålBxD cm: 1200x45, Grå Keon, Dubbel
11 190 kr
8 952 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Keon
Bredd:
1200 mm
Placering Tvättställ:
Dubbel

DK Dekton Med Hål
BxD cm: 1200x45, Grå Keon, Dubbel
8 952 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bänkskiva med djup 45 cm till Svedbergs DK tvättställsskåp. Förborrade hål för centrerat, höger, vänster eller dubbelplacerat tvättställ samt hål för blandare. Bänkskivor levereras med 3 mm överhäng. Finns i fler färger. Tillverkat i Dekton.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Bänkskiva med djup 45 cm till Svedbergs DK tvättställsskåp. Förborrade hål för centrerat, höger, vänster eller dubbelplacerat tvättställ samt hål för blandare. Bänkskivor levereras med 3 mm överhäng. Finns i fler färger. Tillverkat i Dekton.
Bänkskivor med bredd 60-100 cm går endast att få centrerad.
Dektons böjhållfasthet är högre än granit samtidigt som materialet klarar höga termperaturer. Det reptåliga och UV-beständiga materialet bleks inte och den icke-porösa ytan gör att skivan är lätt att rengöra.
Dektons böjhållfasthet är högre än granit samtidigt som materialet klarar höga termperaturer. Det reptåliga och UV-beständiga materialet bleks inte och den icke-porösa ytan gör att skivan är lätt att rengöra.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 130126 |
| Serie | DK |
| Färg | Keon |
| Bredd | 1200 mm |
| Djup | 450 mm |
| Yta | Blank |
| Placering Tvättställ | Dubbel |
| Typ | Bänkskiva |
| Hål för Blandare | Ja, 1-hål till vänster |
| Passar till | Tvättställskåp Svedbergs DK |
| Material | Dekton |
| Tjocklek | 12 mm |
| RSK-nr | 8933179 |
| EAN-nr | 7323100182159 |



