Tvättställsskåp Bathlife Lättsam NaturBredd: 600 mm
9 299 kr
4 649 krSpara 50 %Kampanj
Vald variant
Bredd:
600 mm

Lättsam Natur
Bredd: 600 mm
4 649 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställskåp Bathlife Lättsam passar i alla badrum tack vare sin stilrena skandinaviska design. Tvättställsskåpen har en yta av lackerad ekfaner. Lacken ger möbeln ett bra fuktmotstånd. För bekvämlighet är möbeln utrustad med mjukstängande lådor.
Varumärke
BathlifeBeskrivning
Tvättställskåp Bathlife Lättsam passar i alla badrum tack vare sin stilrena skandinaviska design. Tvättställsskåpen har en yta av lackerad ekfaner. Lacken ger möbeln ett bra fuktmotstånd. För bekvämlighet är möbeln utrustad med mjukstängande lådor.
Översta lådan har exklusiva lådavdelare.Tvättställsskåpet har lådbelysning som drivs med AAA-batteri (ingår ej) och även eluttag (230 V).
Tvättställskåp Lättsam finns i flera bredder. Möbeln levereras färdigmonterad och med bottenventil. Färg på bottenventil och överfyllnadsring är anpassad efter möbelns utförande - kromad till vit möbel, svart till svart möbel och mässingsfärgad till ekmöbel.
OBS! Blandare ingår ej, finns att köpa till.
Tvättställskåp Lättsam finns i flera bredder. Möbeln levereras färdigmonterad och med bottenventil. Färg på bottenventil och överfyllnadsring är anpassad efter möbelns utförande - kromad till vit möbel, svart till svart möbel och mässingsfärgad till ekmöbel.
OBS! Blandare ingår ej, finns att köpa till.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
| Art.Nr. | 401053655 |
| Serie | Lättsam |
| Färg | Ek |
| Bredd | 600 mm |
| Höjd | 500 mm |
| Djup | 460 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Yta | Halvmatt |
| Placering Tvättställ | Centrerat |
| Belysning | Ja |
| Lucka | Nej |
| Handtag | Ja |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Ja |
| Typ | Tvättställsskåp |
| Hål för Blandare | Ja |
| Material | MDF |
| Låda | Ja |
| Mjukstängande | Ja |
| EAN-nr | 7330027153087 |




