Badrumsmatta Kleine Wolke Cubetto Fyrkantig Flerfärgad60x60 cm Flerfärgad
Rek. pris 1 815 kr
1 299 kr
Se priset!
Vald variant
Mått (cm):
60x60

Cubetto Fyrkantig Flerfärgad
60x60 cm Flerfärgad
1 299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Badrumsmatta Kleine Wolke Cubetto Fyrkantig Flerfärgad
Badrumsmatta i akryl med halkskyddad baksida, tål golvvärme.
Tvättas i maskin 40 grader. Använd alltid kulörtvättmedel, kan torktumlas.
Utförande: Fyrkantig
Mönster: Rutig
Badrumsmatta i akryl med halkskyddad baksida, tål golvvärme.
Tvättas i maskin 40 grader. Använd alltid kulörtvättmedel, kan torktumlas.
Utförande: Fyrkantig
Mönster: Rutig
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Badrumsmatta Kleine Wolke Cubetto Fyrkantig Flerfärgad
Badrumsmatta i akryl med halkskyddad baksida, tål golvvärme.
Tvättas i maskin 40 grader. Använd alltid kulörtvättmedel, kan torktumlas.
Utförande: Fyrkantig
Mönster: Rutig
Badrumsmatta i akryl med halkskyddad baksida, tål golvvärme.
Tvättas i maskin 40 grader. Använd alltid kulörtvättmedel, kan torktumlas.
Utförande: Fyrkantig
Mönster: Rutig
Tvättas i maskin 40 grader. Använd alltid kulörtvättmedel, kan torktumlas.
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Art.Nr. | 8821148135 |
| Färg | Flerfärgad |
| Mått | 60x60 cm |
| Form | Fyrkantig |
| Bredd | 60 cm |
| Längd | 60 cm |
| Produkttyp | Badrumsmatta |
| Material | Akryl |
| Serie | Cubetto |
| Mönster | Rutig |
| EAN-nr | 4007512151295 |

