Badrumsmatta Kleine Wolke Cubetto Fyrkantig Flerfärgad
Rek. pris 1 815 kr
fr.1 299 kr
Se priset!
Välj variant

Cubetto Fyrkantig Flerfärgad
1 299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Badrumsmatta Kleine Wolke Cubetto Fyrkantig Flerfärgad
Badrumsmatta i akryl med halkskyddad baksida, tål golvvärme.
Tvättas i maskin 40 grader. Använd alltid kulörtvättmedel, kan torktumlas.
Utförande: Fyrkantig
Mönster: Rutig
Badrumsmatta i akryl med halkskyddad baksida, tål golvvärme.
Tvättas i maskin 40 grader. Använd alltid kulörtvättmedel, kan torktumlas.
Utförande: Fyrkantig
Mönster: Rutig
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Badrumsmatta Kleine Wolke Cubetto Fyrkantig Flerfärgad
Badrumsmatta i akryl med halkskyddad baksida, tål golvvärme.
Tvättas i maskin 40 grader. Använd alltid kulörtvättmedel, kan torktumlas.
Utförande: Fyrkantig
Mönster: Rutig
Badrumsmatta i akryl med halkskyddad baksida, tål golvvärme.
Tvättas i maskin 40 grader. Använd alltid kulörtvättmedel, kan torktumlas.
Utförande: Fyrkantig
Mönster: Rutig
Tvättas i maskin 40 grader. Använd alltid kulörtvättmedel, kan torktumlas.
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Färg | Flerfärgad |
| Mått | 60x60, 90x65 cm |
| Produkttyp | Badrumsmatta |
| Material | Akryl |
| Serie | Cubetto |
| Mönster | Rutig |
| Form | Fyrkantig, Rektangulär |
| Bredd | 60, 65 cm |
| Längd | 60, 90 cm |

