Handduk Strandlakan Sorema Costa NovaAprikos
Rek. pris 559 kr
409 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Aprikos

Costa Nova
Aprikos
409 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handduk Strandlakan Sorema Costa Nova är ett mMjukt och luftigt strandlakan i Hamam ifrån Sorema. Tillverkat i 100% bomull som absorberar fukt effektivt, torkar snabbt och är lätt att bära med sig.
Varumärke
SoremaBeskrivning
Handduk Strandlakan Sorema Costa Nova är ett mMjukt och luftigt strandlakan i Hamam ifrån Sorema. Tillverkat i 100% bomull som absorberar fukt effektivt, torkar snabbt och är lätt att bära med sig.
Maskintvätt 40 grader/Skontvätt, tål torktumling på låg temp.
Egenskaper
| Varumärke | Sorema |
| Art.Nr. | 141578810010 |
| Färg | Aprikos |
| Mått | 180x90 cm |
| Längd | 1800 mm |
| Vikt | 0,3 kg |
| Bredd | 900 mm |
| Bredd | 900 cm |
| Produkttyp | Handduk |
| Material | Bomull |
| Serie | Costa Nova |
| EAN-nr | 5602488354511 |
