Reservpappershållare Beslag Design Base 200 SjälvhäftandeMässing
Rek. pris 259 kr
205 kr
169 krSpara 18 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Mässing

Base 200 Självhäftande
Mässing
169 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Base reservpappershållare från Beslag Design som enkelt fästs upp med den självhäftande baksidan.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 605209-21 |
| Bredd | 45 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Montering | Självhäftande |
| Färg | Mässing |
| Djup | 115 mm |
| Höjd | 90 mm |
| Serie | Base |
| Typ | Reservpappershållare |
| EAN-nr | 7316180009065 |

