IR-Panel Tylö Infra 980Svart, 980x360 mm
Rek. pris 4 869 kr
4 545 kr
Se priset!
Vald variant
Bredd:
360 mm
Färg:
Svart
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

IR-Panel Tylö Infra 980 är en IR-panel tillverkad i Hemlock och tyg. Går att installera som komplement i en traditionell bastu eller i ett rum med fullständig IR bastufunktion.
Varumärke
TylöBeskrivning
IR-Panel Tylö Infra 980 är en IR-panel tillverkad i Hemlock och tyg. Går att installera som komplement i en traditionell bastu eller i ett rum med fullständig IR bastufunktion.
Monteras vertikalt. Kombineras med manöverpanel Elite, aggregat eller aggregat/reläbox.
Egenskaper
| Varumärke | Tylö |
| Art.Nr. | 9301341E |
| Bredd | 360 mm |
| Djup | 37 mm |
| Höjd | 980 mm |
| Färg | Svart |
| Manöverpanel | Nej |
| Vikt | 3,529 kg |
| Typ | IR-Panel |
| Effekt | 150 W |
| Storlek | 980x360 mm |
| Material | Hemlock/tyg |
| EAN-nr | 7332975012546 |

