Handdukstork Macro Design Mind KromTimer, anslutning vänster
Rek. pris 4 545 kr
3 185 kr
3 180 krSänkt pris!
Vald variant
Utförande:
Timer, anslutning vänster
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Mind Krom
Timer, anslutning vänster
3 180 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handdukstork Macro Design Mind i rostfritt stål är en klassisk och yteffektiv modell som
passar i de flesta badrum. Perfekt för dig som behöver värma upp eller torka flera handdukar samtidigt. Finns i olika utföranden.
Levereras inklusive upphängningsbeslag, skruvar och pluggar.
Rengöring
Vid rengörning av smuts, kalk och avlagringar på din handdukstork rekommenderas en mjuk trasa, diskmedel och vatten. Använd en mjuk trasa vid rengöring och torka efteråt med en torr trasa eller handduk.
Levereras inklusive upphängningsbeslag, skruvar och pluggar.
Rengöring
Vid rengörning av smuts, kalk och avlagringar på din handdukstork rekommenderas en mjuk trasa, diskmedel och vatten. Använd en mjuk trasa vid rengöring och torka efteråt med en torr trasa eller handduk.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Handdukstork Macro Design Mind i rostfritt stål är en klassisk och yteffektiv modell som
passar i de flesta badrum. Perfekt för dig som behöver värma upp eller torka flera handdukar samtidigt. Finns i olika utföranden.
Levereras inklusive upphängningsbeslag, skruvar och pluggar.
Rengöring
Vid rengörning av smuts, kalk och avlagringar på din handdukstork rekommenderas en mjuk trasa, diskmedel och vatten. Använd en mjuk trasa vid rengöring och torka efteråt med en torr trasa eller handduk.
Levereras inklusive upphängningsbeslag, skruvar och pluggar.
Rengöring
Vid rengörning av smuts, kalk och avlagringar på din handdukstork rekommenderas en mjuk trasa, diskmedel och vatten. Använd en mjuk trasa vid rengöring och torka efteråt med en torr trasa eller handduk.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Art.Nr. | WEST9050KTV |
| Typ | Handdukstork |
| Bredd | 500 mm |
| Höjd | 900 mm |
| Djup | 120 mm |
| Anslutning | El |
| Serie | Mind |
| Färg | Krom |
| IP-Klassning | IP44 |
| Vikt | 4,5 kg |
| Utförande | Timer, anslutning vänster |
| Spänning | 230 V |
| Effekt | 70 W |
| Stickpropp | Nej |
| Anslutning El | Dold/Synlig |
| Material | Rostfritt Stål |
| Yta | Blank |
| RSK-nr | 8754458 |
| EAN-nr | 7332512143238 |

