Uterumsstomme Landskap SkimraB 4780 x D 4780 mm
31 199 kr
21 839 krSpara 30 %Kampanj
Vald variant
Bredd:
4780 cm
Djup:
4780 cm
Uterumssäsong:
GrundbehandlingGrundbehandling Landskap Skimra 2
18 849 krTakavvattningTakavvattning Landskap Skimra B 4780
4 374 krLED-belysningIntegrerad LED-Belysning Landskap för Uterumsstomme Skimra 6-Spot
17 599 krGrundKomplett Grundmäklarna Grundpaket Mot Fasad 25m2 , Isoleringstjocklek 200 mm, 2x90°
18 720 kr
Skimra
B 4780 x D 4780 mm
21 839 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 60849372 |
| Färg | Obehandlad |
| Material | Limträ |
| Modell | Pulpettak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Förlängd sommar |
| Serie | Skimra |
| Snözon | 3 |
| Produkttyp | Fasadmonterat uterum |
| Uterumssäsong | Förlängd sommar, Sommar |
| Modellkod | 11 |
| Bredd | 4780 mm |
| Bredd | 4780 cm |
| Djup | 4780 mm |
| Djup | 4780 cm |
| Fram 1 | 4550 |
| Vänster | 4550 |
| Höger | 4550 |
| Antal tak | 1 |




