Uterumsstomme Landskap Skimra RobustB 3530 x D 2930 mm
21 549 kr
12 999 krSpara 40 %Kampanj
Vald variant
Bredd:
3530 cm
Djup:
2930 cm
Uterumssäsong:
GrundbehandlingGrundbehandling Landskap Skimra Robust 2
14 137 krTakavvattningTakavvattning Landskap Skimra Robust B 3530 Vit
3 749 krIntegrerad LED-belysningIntegrerad LED-Belysning Landskap för Uterumsstomme Skimra 4-Spot
13 399 krGrundKomplett Grundmäklarna Grundpaket Mot Fasad 15m2 , Isoleringstjocklek 200 mm, 2x90°
13 520 kr
Skimra Robust
B 3530 x D 2930 mm
12 999 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Obs!Tak ingår ej
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 60851922 |
| Färg | Obehandlad |
| Material | Limträ |
| Modell | Pulpettak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Året Runt |
| Serie | Skimra |
| Snözon | 3 |
| Produkttyp | Fasadmonterat uterum |
| Uterumssäsong | Vår till Höst, Året runt |
| Modellkod | 11 |
| Bredd | 3530 mm |
| Bredd | 3530 cm |
| Djup | 2930 mm |
| Djup | 2930 cm |
| Fram 1 | 3300 |
| Vänster | 2700 |
| Höger | 2700 |
| Antal tak | 1 |




