Uterumsstomme Landskap Glimma RobustB 6345 x D 2930 mm
36 599 kr
Vald variant
Bredd:
6345 cm
Djup:
2930 cm
Uterumssäsong:
TakavvattningTakavvattning Landskap Glimma Robust D 2930 mm
8 849 krGrundbehandlingGrundbehandling Landskap Glimma Robust 2
21 549 krIntegrerad LED-belysningIntegrerad LED-Belysning Landskap för Uterumsstomme Glimma 4-Spot
14 049 krGrundKomplett Grundmäklarna Grundpaket Mot Fasad 20m2 , Isoleringstjocklek 200 mm, 2x90°
15 990 kr
Glimma Robust
B 6345 x D 2930 mm
36 599 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 60852051 |
| Färg | Natur |
| Material | Limträ |
| Modell | Sadeltak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Året Runt |
| Serie | Glimma |
| Snözon | 3 |
| Produkttyp | Fasadmonterat uterum |
| Uterumssäsong | Vår till Höst, Året runt |
| Modellkod | 21 |
| Bredd | 6345 mm |
| Bredd | 6345 cm |
| Djup | 2930 mm |
| Djup | 2930 cm |
| Fram 1 | 3000 |
| Fram 2 | 3000 |
| Vänster | 2700 |
| Höger | 2700 |
| Gavelspetsfönster | 1626 |
| Antal tak | 2 |




