Hyllplan Byggelit till Elitgarderob 2-packBredd: 580 mm
Nyhet
169 kr
Vald variant
Bredd:
580 mm

till Elitgarderob 2-pack
Bredd: 580 mm
169 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Hyllplan som passar till Elitgarderob från Byggelit. Utforma din Elitgarderob efter ditt tycke och behov. Extra hyllplan säljes i tvåpack.
Varumärke
ByggelitBeskrivning
Hyllplan som passar till Elitgarderob från Byggelit. Utforma din Elitgarderob efter ditt tycke och behov. Extra hyllplan säljes i tvåpack.
Extra hyllplan 600 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Byggelit |
| Art.Nr. | GFR580R60 |
| Färg | Vit |
| Material | Melamin |
| Bredd | 580 mm |
| Serie | Elitgarderob |
| Typ | Hyllplan |
| Djup | 590 mm |
| Höjd | 35 mm |
| EAN-nr | 7392951701369 |
