Lutande Hylla Elfa Décor+ B: 60Färg: Matt Grå
Rek. pris 476 kr
429 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Matt Grå

Décor+ B: 60
Färg: Matt Grå
429 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Skapa en tydlig överblick i din förvaringslösning med denna stilrena lutande hylla. Hyllan har integrerade konsoler för enkel montering mellan två hängskenor. Ställ upp dina käraste ägodelar för ett lyxigt intryck.
Varumärke
ElfaBeskrivning
Skapa en tydlig överblick i din förvaringslösning med denna stilrena lutande hylla. Hyllan har integrerade konsoler för enkel montering mellan två hängskenor. Ställ upp dina käraste ägodelar för ett lyxigt intryck.
Specifikationer
- Skapar en estetiskt vacker och samtidigt funktionell förvaring Lägg till en hyllist för ett snyggt avslut
- Den främre läppen håller dina förvarade föremål säkert på plats
- Integrerade konsoler säkerställer en enkel installation mellan två hängskenor
- Observera att artiklar från Décor+ INTE är kompatibelt till Elfa Classic eller gamla Décor från Elfa
- Skapar en estetiskt vacker och samtidigt funktionell förvaring Lägg till en hyllist för ett snyggt avslut
- Den främre läppen håller dina förvarade föremål säkert på plats
- Integrerade konsoler säkerställer en enkel installation mellan två hängskenor
- Observera att artiklar från Décor+ INTE är kompatibelt till Elfa Classic eller gamla Décor från Elfa
Egenskaper
| Varumärke | Elfa |
| Art.Nr. | 454851 |
| Färg | Matt Grå |
| Material | Stål |
| Bredd | 598 mm |
| Kollektion | Decor+/Garage+ |
| Djup | 348 mm |
| Höjd | 75 mm |
| Antal | 1 st/frp |
| Bredd Nischmått | 60 cm |
| Serie | Decor+ by Elfa |
| Typ | Lutande Hylla |
| EAN-nr | 7315494548512 |


