Furuplywood BOA II/III 2500x1250 mm20 mm
2 305 kr
Vald variant
Tjocklek:
20 mm

II/III 2500x1250 mm
20 mm
2 305 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Skivor för möbel- och inredningssnickerier, dekorativa och synliga byggnadsdetaljer, dörrbeklädnad och emballagelådor m.m. Tillverkad av flera fanérskikt som sammanlimmats korsvis med ett vatten och väderbeständigt lim.
Varumärke
BOABeskrivning
Skivor för möbel- och inredningssnickerier, dekorativa och synliga byggnadsdetaljer, dörrbeklädnad och emballagelådor m.m. Tillverkad av flera fanérskikt som sammanlimmats korsvis med ett vatten och väderbeständigt lim.
Egenskaper
| Varumärke | BOA |
| Art.Nr. | 1407205 |
| Tjocklek | 20 mm |
| Längd | 2500 mm |
| Bredd | 1250 mm |
| Material | Furu |
| Typ | Plywood |
| Vikt | 11 kg/m2 |
| Antal | 3,125 m2/st |
| EAN-nr | 7330822603312 |
