Plywood Björk BB/BB 4-24 mmBjörkplywood BB/BB. 2440x1220x15 mm.
Lägsta totalpris 6 930:-
1 386 kr/stVald variant
Tjocklek:
15 mm
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Kvalitet BB/BB björkplywood med lagade ytdefekter på godsida BB, WBP limmad. Används för finsnickerier, inredningar mm. Ytfaneren delas in i kvalitetsklasser där BB står för normal kvalitetsklass. Fler mindre kvistar och kvisthål max Ø 20 mm. Kärnved får förekomma. Yta för klarlackning och lasering.
Varumärke
SkivmaterialBeskrivning
Kvalitet BB/BB björkplywood med lagade ytdefekter på godsida BB, WBP limmad. Används för finsnickerier, inredningar mm. Ytfaneren delas in i kvalitetsklasser där BB står för normal kvalitetsklass. Fler mindre kvistar och kvisthål max Ø 20 mm. Kärnved får förekomma. Yta för klarlackning och lasering.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Skivmaterial |
| Art.Nr. | 00203 |
| Tjocklek | 15 mm |
| Längd | 2440 mm |
| Bredd | 1220 mm |
| Vikt | 31,5 kg |
| Material | Björk |
| Produkttyp | Plywood |
| Bredd | 1220 cm |

