Golvspånsskiva Forestia 620x1820 mm12 mm
173 kr
Se priset!
Vald variant
Tjocklek:
12 mm

620x1820 mm
12 mm
173 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
ForestiaBeskrivning
För avjämning av ojämna trägolv, befintliga golvbeläggningar.
Renoveringsgolv är tunna spånskivor tillverkade enligt klass P2. Används som flytande golv vid avjämning av befintligt bärande och jämnt underlag av trä e d innan läggning av parkett, laminatgolv, linoleummattor, nålfiltsmattor eller andra tunna mattor.
Övrigt
- Täckande yta 1800x600 mm.
Övrigt
- Täckande yta 1800x600 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Forestia |
| Art.Nr. | 3002121 |
| Längd | 1820 mm |
| Bredd | 620 mm |
| Tjocklek | 12 mm |
| Material | Spån |
| Typ | Spånskiva |
| Vikt | 7,9 kg/m2 |
| Antal | 1,1284 m2/st |
| EAN-nr | 7029560003378 |

