Enkelstege Skeppshultstegen ProffsLängd: 6 m
2 926 kr
Se priset!
Vald variant
Längd:
6 m
Anliggande StegarBredd: 1 m, 2,5 kg
844 krupphängningskrokUpphängningskrok Skeppshultstegen
141 krgolvskyddGolvskydd Skeppshultstegen till Kombi- Enkel- och Utskjutsstege
115 krstolpstödStolpstöd Skeppshultstegen
869 kr
Proffs
Längd: 6 m
2 926 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
SkeppshultstegenBeskrivning
Enkelstege proffs är tillverkad av krafit I-profil i aluminium. Med glidskydd i ändarna av gummi.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Skeppshultstegen |
| Art.Nr. | YE-360 |
| Material | Aluminium |
| Typ | Enkelstege |
| Längd | 6 m |
| Vikt | 14 kg |
| Bredd | 43 cm |
| EAN-nr | 7393000360605 |

