Akustikpanel Lundbergs 2780x600x20 mm
fr.1 468 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

2780x600x20 mm
1 468 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Akustikpanel Lundbergs. Smycka hemmet med akustikpanel som blir en läcker inredningsdetalj samtidigt som det ger rummet bättre akustik. Våra akustikpaneler fungerar för såväl vägg- som takbeklädnad och är tillverkade i Småland. En populär och snygg detalj i både hemmet och på kontoret. Välj bland fyra olika färger: Oljad ek, Ljus ek, Valnöt och Svart ek.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Akustikpanel Lundbergs. Smycka hemmet med akustikpanel som blir en läcker inredningsdetalj samtidigt som det ger rummet bättre akustik. Våra akustikpaneler fungerar för såväl vägg- som takbeklädnad och är tillverkade i Småland. En populär och snygg detalj i både hemmet och på kontoret. Välj bland fyra olika färger: Oljad ek, Ljus ek, Valnöt och Svart ek.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 10250-LUND |
| Typ | Akustikpanel |
| Längd | 2780 mm |
| Tjocklek | 20 mm |
| Bredd | 600 mm |
| Färg | Brun, Svart |
| Utförande | Ljus Ek, Oljad Ek, Svart Ek, Valnöt |
| Träslag | Ek, Valnöt |



