Avslutningslist Kährs MassivEk Fredrik/Trollaborg/Palazzo Fumo/Smoke Avslutningslist BxH 38x22 mm
Pris/frp 861,60:-
359 kr/mVald variant
Färg:
Ek
Passar till:
Fredrik/Trollaborg/Palazzo Fumo/Smoke
Höjd:
22 mm

Massiv
Ek Fredrik/Trollaborg/Palazzo Fumo/Smoke Avslutningslist BxH 38x22 mm
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Massiv avslutningslist. Avslutningslister används mot fasta anslutningar för att täcka den erforderliga rörelsefogen vid exempelvis dörrsocklar.
Varumärke
KährsBeskrivning
Massiv avslutningslist. Avslutningslister används mot fasta anslutningar för att täcka den erforderliga rörelsefogen vid exempelvis dörrsocklar.
Säljes i 2400 mm längder.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Kährs |
| Art.Nr. | 7020024REK09 |
| Färg | Ek |
| Passar till | Fredrik/Trollaborg/Palazzo Fumo/Smoke |
| Träslag | Ek |
| Höjd | 22 mm |
| Storlek | BxH 38x22 mm |
| Material | Trä |
| Listtyp | Avslutningslist |
| Typ | Massiv Avslutningslist |
| Längd | 2400 mm |
| Bredd | 38 mm |
| EAN-nr | 7393969234030 |
