Kantlist Habo SA46 Ek 8x20 mmLängd: 1000 mm, Utförande: Mässing
199 kr
Vald variant
Utförande:
Mässing
Längd:
1000 mm

SA46 Ek 8x20 mm
Längd: 1000 mm, Utförande: Mässing
199 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
HaboBeskrivning
Stilren och diskret kantlist av aluminium.
Egenskaper- Självhäftande
- Med slät yta som ger ett minimalistiskt uttryck
- Perfekt för tröskel eller som list mellan golv och sockellist
- För golvtjocklek större än 6 mm, för utrymmen upp till 10 mm
- Höjd 8 mm
- Bredd 20 mm
- Med slät yta som ger ett minimalistiskt uttryck
- Perfekt för tröskel eller som list mellan golv och sockellist
- För golvtjocklek större än 6 mm, för utrymmen upp till 10 mm
- Höjd 8 mm
- Bredd 20 mm
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 30543 |
| Montering | Självhäftande |
| Utförande | Mässing |
| Material | Aluminium |
| Typ | Kantlist |
| Längd | 1000 mm |
| Djup | 20 mm |
| Höjd | 8 mm |
| EAN-nr | 7317900305436 |



