Nivålist Kährs MassivMassiv Nivålist Ek Lack BxH 42x12 mm
Pris/frp 621,60:-
259 kr/mVald variant
Färg:
Ek
Passar till:
Lack
Höjd:
12 mm

Massiv
Massiv Nivålist Ek Lack BxH 42x12 mm
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Massiv nivålist från Kährs. Nivålister används för att ge en smidig övergång mellan golvytor i olika höjder.
Varumärke
KährsBeskrivning
Massiv nivålist från Kährs. Nivålister används för att ge en smidig övergång mellan golvytor i olika höjder.
Säljes i 2400 mm längder.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Kährs |
| Art.Nr. | 7036024EK50 |
| Färg | Ek |
| Passar till | Lack |
| Höjd | 12 mm |
| Storlek | BxH 42x12 mm |
| Bredd | 42 mm |
| Material | Massiv |
| Listtyp | Nivålist |
| Typ | Massiv Nivålist |
| Längd | 2400 mm |
| EAN-nr | 7393969217057 |
