T-list Kährs MassivEk Cirrus/Palazzo Bianco Skarvlist BxH 58x17 mm
Pris/frp 861,60:-
359 kr/mVald variant
Färg:
Ek
Passar till:
Cirrus/Palazzo Bianco
Höjd:
17 mm

Massiv
Ek Cirrus/Palazzo Bianco Skarvlist BxH 58x17 mm
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
KährsBeskrivning
Massiv T-list. T-lister används vid övergångar mellan golvytor i samma höjd.
58x17 mm passar golvhöjder mellan 14-20 mm (inkl. underläggsmaterial).
Säljes i 2400 mm längder.
Säljes i 2400 mm längder.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Kährs |
| Art.Nr. | 7029024EKVV |
| Färg | Ek |
| Passar till | Cirrus/Palazzo Bianco |
| Träslag | Ek |
| Höjd | 17 mm |
| Storlek | BxH 58x17 mm |
| Material | Trä |
| Listtyp | Skarvlist |
| Typ | Massiv T-List |
| Längd | 2400 mm |
| Bredd | 58 mm |
| EAN-nr | 7393969236072 |

