Täcklist CENT Obehandlad12x58x2200 mm
Pris/frp 325:-
29,55 kr/lpmVald variant
Dimension:
12x58x2200 mm

Obehandlad
12x58x2200 mm
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Obehandlad täcklist tillverkad av furu med få kvistar. Denna inredningslist är lämplig för både torra och fuktiga utrymmen. Listens trärena yta kan du behandla på önskat sätt och till önskad nyans. Efter behandling är denna list också lämplig att kombineras med bastupanel. Bra råvara och noggrann kontroll garanterar ett bra slutresultat.
Varumärke
CENTBeskrivning
Obehandlad täcklist tillverkad av furu med få kvistar. Denna inredningslist är lämplig för både torra och fuktiga utrymmen. Listens trärena yta kan du behandla på önskat sätt och till önskad nyans. Efter behandling är denna list också lämplig att kombineras med bastupanel. Bra råvara och noggrann kontroll garanterar ett bra slutresultat.
Egenskaper
| Varumärke | CENT |
| Art.Nr. | 31622 |
| Dimension | 12x58x2200 mm |
| Ytbehandling | Obehandlad |
| Färg | Trä/natur |
| Material | Furu |
| Typ | Täcklist |
| Antal | 11 lpm/frp |
| Antal | 5 st/frp |
| Bredd | 58 mm |
| Längd | 2200 mm |
| Längd | 2,2 m |
| Tjocklek | 12 mm |
| EAN-nr | 6418227531629 |
