Skjutdörrskarm SwedoorBxHxD: 70x210x96 mm, Vit, Enkelgips, 70 mm Väggregel
6 973 kr
Vald variant
Höjd Modulmått:
210 cm
Bredd Modulmått:
70 cm
Färg:
Vit
Konstruktion:
70 mm Väggregel
Passar till:
Enkelgips

Skjutdörrskarm Swedoor
BxHxD: 70x210x96 mm, Vit, Enkelgips, 70 mm Väggregel
6 973 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
SwedoorBeskrivning
Tänk på att läsa monteringsanvisningarna.
Tänk på att läsa monteringsanvisningarna.
Att tänka på
Detta är bara karmen. För att få en komplett skjutdörr måste man ha en innedörr som är anpassad för att fungera som en skjutdörr.
Att tänka på
Detta är bara karmen. För att få en komplett skjutdörr måste man ha en innedörr som är anpassad för att fungera som en skjutdörr.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Swedoor |
| Art.Nr. | 03382770 |
| Höjd Modulmått | 210 cm |
| Bredd Modulmått | 70 cm |
| Färg | Vit |
| Konstruktion | 70 mm Väggregel |
| Passar till | Enkelgips |
| Storlek | 7x21 |
| Typ | Skjutdörrskarm |
| Djup | 96 mm |
| NCS-Kulör | S0502-Y |
| EAN-nr | 7393993129258 |


