Ytterdörrhandtag Habo Orlando Rostfritt
Rek. pris 400 kr
249 kr
Se priset!

Orlando Rostfritt
249 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ytterdörrhandtag Orlando Rostfritt från Habo har dubbelverkande returfjäder och är avsett för ytterdörr med modullåskista. Det passar till dörrtjocklek 38-70 mm. Utsprång 70 mm. Finns även som innerdörrhandtag.
Varumärke
HaboBeskrivning
Ytterdörrhandtag Orlando Rostfritt från Habo har dubbelverkande returfjäder och är avsett för ytterdörr med modullåskista. Det passar till dörrtjocklek 38-70 mm. Utsprång 70 mm. Finns även som innerdörrhandtag.
Vid köp av 1st ingår ett par med handtag för att beslå en dörr.
Recensioner
Malte RVerifierad köpare
för 3 månader sedanPrisvärt fint handtag och enkelt att montera
+ Enkel att montera.
- Behövs en bra avbitare att klippa skruvarna
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 18055 |
| Färg | Nickel |
| Djup | 70 mm |
| Serie | Orlando |
| Material | Stål |
| Typ | Ytterdörrhandtag |
| Ytbehandling | Rostfritt |
| Längd | 133 mm |
| Detaljer | 1st innehåller 1 par |
| Passande Dörrtjocklek | 38-70 mm |
| EAN-nr | 7317900180552 |

