Dimmer Nordlux 35-500 W
599 kr
Beskrivning
Dimmer 35-500 W från Nordlux är en universaldimmer med vridknapp. 35-500 watt.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 531556 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 85 mm |
| Vikt | 0,1 kg |
| Höjd | 85 mm |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Dimmer |
| Spänning | 230 V |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| EAN-nr | 7057385315567 |

