Täckremsa Hager för Normcentraler Vit (RAL 9010)12 moduler
83 kr
Se priset!
Vald variant
Bredd:
218 cm

för Normcentraler Vit (RAL 9010)
12 moduler
83 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Täckremsa JP014 (E-nr: 2281710) för 13 moduler, en praktisk och säker lösning för att täcka reservytrummen i en modulkapsling. Tackremsan är tillverkad av högkvalitativa material och är designad för att hålla i många år. Som tillbehör till kapslingarna kan man välja transparant eller Vit dörr. De flesta dörrar kan förses med nyckellås.
Specifikation
- Färg: Vit
- Material: Plast
- Höjd (mm): 54
- RAL-nummer: 9010
Specifikation
- Färg: Vit
- Material: Plast
- Höjd (mm): 54
- RAL-nummer: 9010
Varumärke
HagerBeskrivning
Täckremsa JP014 (E-nr: 2281710) för 13 moduler, en praktisk och säker lösning för att täcka reservytrummen i en modulkapsling. Tackremsan är tillverkad av högkvalitativa material och är designad för att hålla i många år. Som tillbehör till kapslingarna kan man välja transparant eller Vit dörr. De flesta dörrar kan förses med nyckellås.
Specifikation
- Färg: Vit
- Material: Plast
- Höjd (mm): 54
- RAL-nummer: 9010
Specifikation
- Färg: Vit
- Material: Plast
- Höjd (mm): 54
- RAL-nummer: 9010
Egenskaper
| Varumärke | Hager |
| Art.Nr. | 2281709 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 218 mm |
| Höjd | 54 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | P012 |
| Bredd | 218 cm |
| EAN-nr | 4010330611926 |

