Laddare/Inverter Victron MultiPlus-II 230V48/3000/35-32 230V
7 560 kr
6 853 krSänkt pris!Spara 707 kr
Vald variant
Utförande:
48/3000/35-32 230V

MultiPlus-II 230V
48/3000/35-32 230V
6 853 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Kombinerad växelriktare och laddare från Victron. MultiPlus-II har alla fördelar med Victron MultiPlus, men är dessutom utrustad med en strömsensor som balanserar otillräcklig landström eller generator genom att tillsätta ström från batteriet.
Varumärke
VictronBeskrivning
Kombinerad växelriktare och laddare från Victron. MultiPlus-II har alla fördelar med Victron MultiPlus, men är dessutom utrustad med en strömsensor som balanserar otillräcklig landström eller generator genom att tillsätta ström från batteriet.
Multiplus II från Victron är en kombinerad växelriktare och laddare. Den är utrustad med en strömsensor som automatiskt kompenserar för otillräcklig landström eller generator genom att använda batteriet.
Egenskaper
| Varumärke | Victron |
| Art.Nr. | 103524 |
| Utförande | 48/3000/35-32 230V |
| Laddström | 35 A |
| Ström | 32 A |
| Spänning | 48 V |
| Djup | 14 cm |
| Höjd | 50 cm |
| Effekt | 55 W |
| Vikt | 18,38 kg |
| Bredd | 26 cm |
| Färg | Blå |
| Typ | Laddare/Inverter |
| Laddkabel ingår | Nej |
| IP-Klassning | IP22 |
| EAN-nr | 8719076047582 |
