Planhyvlat Virke CENT Obehandlad15x90x2400 mm
Pris/frp 545:-
45,42 kr/lpmVald variant
Bredd:
90 mm

Obehandlad
15x90x2400 mm
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Planhyvlat virke som är hyvlat på alla sidor, av furu med få kvistar. Denna hyvlade trävara lämpar sig för alla byggkonstruktioner och interiörer. Bra råvara och noggrann kontroll garanterar ett bra slutresultat. Produktens trärena yta kan du behandla på önskat sätt och till önskad nyans.
Varumärke
CENTBeskrivning
Planhyvlat virke som är hyvlat på alla sidor, av furu med få kvistar. Denna hyvlade trävara lämpar sig för alla byggkonstruktioner och interiörer. Bra råvara och noggrann kontroll garanterar ett bra slutresultat. Produktens trärena yta kan du behandla på önskat sätt och till önskad nyans.
Egenskaper
| Varumärke | CENT |
| Art.Nr. | 52013 |
| Ytbehandling | Obehandlad |
| Längd | 2400 mm |
| Bredd | 90 mm |
| Färg | Trä/natur |
| Tjocklek | 15 mm |
| Antal | 5 st/frp |
| Typ | Planhyvlat |
| Material | Furu |
| Dimension | 15x90x2400 mm |
| Längd | 2,4 m |
| Antal | 12 lpm/frp |
| EAN-nr | 6418227520135 |
