Mellanlägg Kährs TuplexRulle: 33 m2
Rek. pris 1 529 kr
995 kr
Se priset!
Vald variant
Antal:
33 m2/frp

Tuplex
Rulle: 33 m2
995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Mellanlägg Kährs Tuplex är ett mycket bra allt i ett-mellanlägg som dämpar steg-, trum- och luftljud och skyddar mot fukt. Kährs Tuplex fungerar bra ovanpå golvvärmesystem. Mellanlägg Kährs Tuplex finns i två storlekar, 16,5 m2 eller 33 m2.
Varumärke
KährsBeskrivning
Mellanlägg Kährs Tuplex är ett mycket bra allt i ett-mellanlägg som dämpar steg-, trum- och luftljud och skyddar mot fukt. Kährs Tuplex fungerar bra ovanpå golvvärmesystem. Mellanlägg Kährs Tuplex finns i två storlekar, 16,5 m2 eller 33 m2.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Kährs |
| Art.Nr. | 710143 |
| Tjocklek | 3 mm |
| Antal | 33 m2/frp |
| Typ | Mellanlägg |
| Bredd | 1,1 m |
| Tillverkarens Art.Nr. | 710143 |
| Längd | 30 m |
| EAN-nr | 6420610991026 |

