Stolpsko Jabo Galvad95x95x70 mm
175 kr
Se priset!
Vald variant
Längd:
95 mm
Höjd:
70 mm

Galvad
95x95x70 mm
175 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
JaboBeskrivning
Stilren och minimalistisk stolpsko från Jabo i galvaniserat stål.
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 35145 |
| Färg | Elförzinkad |
| Längd | 95 mm |
| Höjd | 70 mm |
| Material | Metall |
| Typ | Stolpsko |
| Bredd | 95 mm |
| EAN-nr | 7392118351451 |

