Beslagskruv Gunnebo Fastening Impreg+ Korrosivitetsklass C4 Tx408x80 mm
239 kr/frp
Se priset!
Vald variant
Utförande:
8x80 mm

Impreg+ Korrosivitetsklass C4 Tx40
8x80 mm
239 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Beslagskruv SS-F används i samband med montage av beslag som exempelvis stolpskor m.m. Konan underhuvudet ger perfekt passning i beslagshål. Skruven är ytbehandlad med Impreg®+ (C4) som klarar normala utomhusmiljöer. SS-F har ett litet, flat runt huvud för extra tilltalande slutresultat.
BIM/CAD Bibliotek >>
Varumärke
Gunnebo FasteningBeskrivning
Beslagskruv SS-F används i samband med montage av beslag som exempelvis stolpskor m.m. Konan underhuvudet ger perfekt passning i beslagshål. Skruven är ytbehandlad med Impreg®+ (C4) som klarar normala utomhusmiljöer. SS-F har ett litet, flat runt huvud för extra tilltalande slutresultat.
BIM/CAD Bibliotek >>
Egenskaper
| Varumärke | Gunnebo Fastening |
| Art.Nr. | 73530 |
| Utförande | 8x80 mm |
| Diameter | 8 mm |
| Längd | 80 mm |
| Antal | 50 st/frp |
| Bits/Hylsa | TX40 |
| Material | HÄRDAT STÅL |
| Typ | Beslagskruv |
| EAN-nr | 7318470230005 |
