Spånskiveskruv FAST 4.2 FZB BandadDimension: 4,2x35 mm
255 kr
Se priset!
Vald variant
Dimension:
4.2x35 mm

4.2 FZB Bandad
Dimension: 4,2x35 mm
255 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Spånskiveskruv FAST 4.2 FZB Bandad är en elförzinkad, rakbandad spånskiveskruv för infästning av spånskivor på träregel. Försedd med rillor under huvudet som fräser och försänker. Låda.
Varumärke
FASTBeskrivning
Spånskiveskruv FAST 4.2 FZB Bandad är en elförzinkad, rakbandad spånskiveskruv för infästning av spånskivor på träregel. Försedd med rillor under huvudet som fräser och försänker. Låda.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Art.Nr. | 286029 |
| Dimension | 4.2x35 mm |
| Diameter | 4,2 mm |
| Antal | 1000 st/frp |
| Ytbehandling | Elförzinkad |
| Bits/Hylsa | PH2 |
| Typ | Spånskiveskruv |
| Längd | 35 m |
| EAN-nr | 7319972860295 |
