Spikplugg FASTFörzinkad, Dimension: 8x100 mm
266 kr/frp
182 kr/frpSpara 32 %Kampanj
Vald variant
Dimension:
8x100 mm
Färg:
Förzinkad

Spikplugg FAST
Förzinkad, Dimension: 8x100 mm
182 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
FASTBeskrivning
Spikplugg FAST är en praktisk spikplugg i nylon.
Avsedd för montering av reglar, socklar, skåp, köksinredningar m.m. i lättbetong, tegel, hålsten m.m. Spikplugg monterar du mycket enkelt. Borra, slå in med hammare och montaget är klart. Vill du lossa pluggen, skruvar du bara ut spiken med en skruvmejsel. ETA Godkänd ETA-12/0457. Material: Nylon. Ytbehandling: Elförzinkad. Burk.
Övrigt
- Borrdiameter: Ø8 mm
- Frp: Burk
- Max Materialtjocklek: 60 mm
- Användningsområde: Montering av reglar, socklar, skåp, köksinredningar m.m. i lättbetong, tegel, hålsten m.m.
Övrigt
- Borrdiameter: Ø8 mm
- Frp: Burk
- Max Materialtjocklek: 60 mm
- Användningsområde: Montering av reglar, socklar, skåp, köksinredningar m.m. i lättbetong, tegel, hålsten m.m.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Art.Nr. | 287417 |
| Dimension | 8x100 mm |
| Färg | Förzinkad |
| Diameter | 8 mm |
| Antal | 50 st/frp |
| Ytbehandling | Elförzinkad |
| Längd | 100 m |
| Bits/Hylsa | PZ2 |
| Material | Nylon |
| Typ | Spikplugg |
| EAN-nr | 7319972874179 |

