Spånskiveskruv Västsvensk Byggskruv AB För TräregelDimension: 3,9x30 mm, FZB, Antal st/frp: 8000
1 699 kr/frp
Vald variant
Utförande:
3,9x30 mm, FZB, Antal st/frp: 8000

För Träregel
Dimension: 3,9x30 mm, FZB, Antal st/frp: 8000
1 699 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vass spets och gängor anpassade för förankring i trä. Gängorna griper omedelbart och drar in skruven i spånskivan, samtidigt som rillorna under huvudet försänker skruven.
Lämplig för montage av spånskiva, OSB, Plywood och andra träbaserade skivor .
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Vass spets och gängor anpassade för förankring i trä. Gängorna griper omedelbart och drar in skruven i spånskivan, samtidigt som rillorna under huvudet försänker skruven.
Lämplig för montage av spånskiva, OSB, Plywood och andra träbaserade skivor .
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | 8030 |
| Utförande | 3,9x30 mm, FZB, Antal st/frp: 8000 |
| Diameter | 3,9 mm |
| Längd | 30 mm |
| Antal | 8000 st/frp |
| Bits/Hylsa | Philips 2 |
| Typ | Spånskiveskruv |
| EAN-nr | 7393940018307 |
