Träskruv FAST T6S A4Dimension: 10x100 mm, Innehåll: 10 st
391 kr/frp
262 kr/frpSpara 33 %Kampanj
Vald variant
Dimension:
10x100 mm

T6S A4
Dimension: 10x100 mm, Innehåll: 10 st
262 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
FASTBeskrivning
Träskruv FAST T6S A4 är en fransk träskruv.
DIN 571. Fransk träskruv. 6-kantskruv med trägänga. Används vid montering av grövre material i trä, t.ex. stolpar. Material: Rostfritt A4 stål. Burk.
Övrigt
- Frp: Burk
- Nyckelvidd: 17 mm
Övrigt
- Frp: Burk
- Nyckelvidd: 17 mm
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Art.Nr. | 280679 |
| Dimension | 10x100 mm |
| Diameter | 10 mm |
| Längd | 100 mm |
| Antal | 10 st/frp |
| Ytbehandling | Rostfritt Stål |
| Serie | Din 571 |
| Typ | Träskruv |
| EAN-nr | 7319972806798 |

