Träskruv Gunnebo Fastening Kullrig Impreg+ Korrosivitetsklass C45x80 mm 10 st Tx25
55 kr/frp
Se priset!
Vald variant
Utförande:
5x80 mm 10 st Tx25

Kullrig Impreg+ Korrosivitetsklass C4
5x80 mm 10 st Tx25
55 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Träskruv Kullrig Impreg®+ används utomhus. Skruven har TX-spår för stadigt grepp samt S-spets som motverkar sprickbildning och sågtandad gänga som minskar indrivningsmomentet. Under huvudet finns en lättring för att ge bästa fäste mot underlaget.
Varumärke
Gunnebo FasteningBeskrivning
Träskruv Kullrig Impreg®+ används utomhus. Skruven har TX-spår för stadigt grepp samt S-spets som motverkar sprickbildning och sågtandad gänga som minskar indrivningsmomentet. Under huvudet finns en lättring för att ge bästa fäste mot underlaget.
Egenskaper
| Varumärke | Gunnebo Fastening |
| Art.Nr. | 67891 |
| Utförande | 5x80 mm 10 st Tx25 |
| Diameter | 5 mm |
| Längd | 80 mm |
| Antal | 10 st/frp |
| Bits/Hylsa | TX25 |
| Material | Härdat Stål |
| Typ | Träskruv |
| EAN-nr | 7318470215804 |
