Dyckert Gunnebo Fastening Elförzinkad1,7x40 mm 75 st, Z541512
39 kr/frp
Se priset!
Vald variant
Utförande:
1,7x40 mm 75 st, Z541512

Elförzinkad
1,7x40 mm 75 st, Z541512
39 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Används inomhus vid uppsättning av lister eller för att fästa hårda och halvhårda träskivor i underlag av trä. Speciellt lämplig att använda där huvudet ska vara försänkt, exempelvis vid dold spikning.
Varumärke
Gunnebo FasteningBeskrivning
Används inomhus vid uppsättning av lister eller för att fästa hårda och halvhårda träskivor i underlag av trä. Speciellt lämplig att använda där huvudet ska vara försänkt, exempelvis vid dold spikning.
Egenskaper
| Varumärke | Gunnebo Fastening |
| Art.Nr. | Z541512 |
| Utförande | 1,7x40 mm 75 st, Z541512 |
| Diameter | 1,7 mm |
| Längd | 40 mm |
| Antal | 75 st/frp |
| Material | Kolstål |
| Typ | Dyckert |
| EAN-nr | 7318475415124 |
