Elelement Adax Neo L WT WiFi GråEffekt: 1200 W
Rek. pris 2 399 kr
1 923 kr
Se priset!
Vald variant
Bredd:
1548 mm
golvstativGolvstativ Adax List Svart H Låg Tillbehör Element
296 kr/par
Neo L WT WiFi Grå
Effekt: 1200 W
1 923 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Neo Wi-Fi kan snabbt anslutas till ditt befintliga Wi-Fi-nätverk med hjälp av Bluetooth och bli en del av ditt smarta hem. Appen laddas ner från Google Play eller App Store.
Varumärke
AdaxBeskrivning
Neo Wi-Fi kan snabbt anslutas till ditt befintliga Wi-Fi-nätverk med hjälp av Bluetooth och bli en del av ditt smarta hem. Appen laddas ner från Google Play eller App Store.
Inga abonnemangskostnader tillkommer. Kompatibel med Google Home, Alexa, Homey och Tibber. Du kan betjäna Neo Wi-Fi lokalt på elradiatorns termostat utan att använda Wi-Fi. Den är stänksäker (IP24) och godkänd för våtrum vid fast installation, dubbel isolerad (Kl.II) och har överhettningsskydd. Bygger från vägg 85 mm. 230V kommer med stickpropp, 5 års garanti.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Adax |
| Art.Nr. | 420345 |
| Bredd | 1548 mm |
| Utförande | Väggmodell |
| Höjd | 208 mm |
| Effekt | 1200 W |
| Spänning | 230 V |
| Stickpropp | Ja |
| Färg | Grå |
| IP-Klassning | IP24 |
| Tillverkarens Art.Nr. | 420345 |
| Vikt | 5,8 kg |
| Material | Stål/Aluminium |
| Typ | Radiator |
| Djup | 85 mm |
| EAN-nr | 7040664203457 |


