Oljefyllt Elelement Gnosjö Klimatprodukter med Elektronisk Termostat
fr.1 706 kr
Se priset!
Välj variant

med Elektronisk Termostat
1 706 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Oljefyllt Element Gnosjö Klimatprodukter i vit färg är tillverkat i stål och har en elektronisk termostat, nattsänkningsfunktion ,"Open window"-funktion samt veckoschema. Termostaten är otroligt noggrann med en exakthetsavvikelse på +/- 0,2 grader. Detta oljefyllda element bränner inte damm och är därför det perfekta, miljövänliga valet för astmatiker och allergiker. Elementet levereras med anslutningssladd och tillhörande väggfästen.
Varumärke
Gnosjö KlimatprodukterBeskrivning
Oljefyllt Element Gnosjö Klimatprodukter i vit färg är tillverkat i stål och har en elektronisk termostat, nattsänkningsfunktion ,"Open window"-funktion samt veckoschema. Termostaten är otroligt noggrann med en exakthetsavvikelse på +/- 0,2 grader. Detta oljefyllda element bränner inte damm och är därför det perfekta, miljövänliga valet för astmatiker och allergiker. Elementet levereras med anslutningssladd och tillhörande väggfästen.
Måste installeras av en behörig elektriker.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Klimatprodukter |
| Art.Nr. | 1570.100G |
| Bredd | 660, 900, 1140, 1380 mm |
| Utförande | Oljefyllt |
| Höjd | 300, 600 mm |
| Effekt | 350, 400, 600, 700, 800, 1000, 1250 W |
| Spänning | 400 V |
| Stickpropp | Nej |
| Väggdosa/Anslutningsdosa | Nej |
| Färg | Vit |
| Radiatorkroppar | 1 |
| IP-Klassning | IP21 |
| Anslutning | El |
| Placering Reglage | Höger |
| Djup | 75 mm |
| WiFi | Nej |
| Vikt | 7, 9, 11, 12, 15, 17, 20 kg |

