Oljefyllt Element Gnosjö Klimatprodukter 2080 med WiFi600x1140 mm
2 999 kr
2 632 krSpara 12 %Kampanj
Vald variant
Höjd:
600 mm
Effekt:
1000 W
Spänning:
400 V
TillbehörKopplingsbox Gnosjö Klimatprodukter för Fast Installation
129 kr
2080 med WiFi
600x1140 mm
2 632 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Element från Gnosjö Klimatprodukter. Sänk dina energikostnader genom att börja använda GKP:s nya oljeradiatorer med WiFi-termostat.
Varumärke
Gnosjö KlimatprodukterBeskrivning
Element från Gnosjö Klimatprodukter. Sänk dina energikostnader genom att börja använda GKP:s nya oljeradiatorer med WiFi-termostat.
Egenskaper
- Oljeradiator m. WiFi styrning, elektronisk termostat, konvektor, "Open window" funktion och veckoschema.
- Termostaten är otroligt noggrann med en exakthetsavikelse på +/- 0,2 grader.
- Radiatorn bränner inte damm och blir då det perfekta miljövänliga valet för astmatiker och allergiker.
- 400V levereras med väggfäste, 230V levereras med väggfäste, golvfäste, 1,5 meter sladd med stickpropp.
- Oljeradiator m. WiFi styrning, elektronisk termostat, konvektor, "Open window" funktion och veckoschema.
- Termostaten är otroligt noggrann med en exakthetsavikelse på +/- 0,2 grader.
- Radiatorn bränner inte damm och blir då det perfekta miljövänliga valet för astmatiker och allergiker.
- 400V levereras med väggfäste, 230V levereras med väggfäste, golvfäste, 1,5 meter sladd med stickpropp.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Klimatprodukter |
| Art.Nr. | 2090.100 |
| Utförande | Oljefyllt |
| Höjd | 600 mm |
| Effekt | 1000 W |
| Spänning | 400 V |
| Längd | 1140 mm |
| Stickpropp | Nej |
| Väggdosa/Anslutningsdosa | Nej |
| Färg | Vit |
| Radiatorkroppar | 1 |
| IP-Klassning | IP21 |
| Serie | 2090-serien |
| Storlek | 600x1140 mm |
| Vikt | 17 kg |
| Konvektionsplåt | 1 |
| Material | Plåt |
| Placering Reglage | Höger, ej vändbar |
| Typ | Element |
| Djup | 75 mm |
| WiFi | Ja |
| EAN-nr | 7317122090103 |







