Belysning Svedbergs Valje Ljusramp LEDB: 80 cm
1 830 kr
1 464 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Effekt:
46,7 W

Valje Ljusramp LED
B: 80 cm
1 464 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Belysning Svedbergs Valje LED är en ljusramp med LED-belysning som passar till Svedbergs Spegel Valje rektangulär. Du kan köpa till denna ljusramp om du vill ha extra bra ljus på din spegel och det extra ljuset kommer att skapa en ljus och härlig känsla i hela badrummet.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Belysning Svedbergs Valje LED är en ljusramp med LED-belysning som passar till Svedbergs Spegel Valje rektangulär. Du kan köpa till denna ljusramp om du vill ha extra bra ljus på din spegel och det extra ljuset kommer att skapa en ljus och härlig känsla i hela badrummet.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 3180 |
| Effekt | 46,7 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Energieffektivitet | F |
| Belysning | Ja, LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Glas |
| Eluttag | Nej |
| Serie | Valje |
| Typ | Belysning |
| Bredd | 800 mm |
| Djup | 67 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 70 mm |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| RSK-nr | 8934679 |
| EAN-nr | 7323100290984 |




