Vägg-/Taklampa Ifö Electric Opus 100/100 IP44 Rak G9Vit/Matt Opalglas
545 kr
507 krSänkt pris!
Vald variant
Färg:
Vit

Opus 100/100 IP44 Rak G9
Vit/Matt Opalglas
507 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Låg belysningsarmatur för tak och vägg. Sockel med matt opalglas och botteninföring. 25W.
Vitglaserad keramisk armatur med matt opalglas som klarar fukt och kyla, lätt att hålla ren och missfärgas inte. Kapslingsklass: IP44.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 820120010/618030 |
| Färg | Vit |
| Sockel | G9 |
| Effekt | 25 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Tillverkarens Art.Nr. | 820120010/618030 |
| Serie | Tak/väggarmaturer IFÖ |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Porslin/Glas |
| Typ | Vägg-/Takarmatur |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 97 mm |
| Höjd | 95 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 0,77 kg |
| EAN-nr | 7312908201100 |

