Vägg-/Taklampa Ifö Electric Solhem IP44 Rak E27Grå/Matt Opalglas
1 224 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Grå

Solhem IP44 Rak E27
Grå/Matt Opalglas
1 224 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Solhem armatur för tak och vägg. Sockel med matt opalglas. IP44, E27.
Gråglaserad keramisk armatur med matt opalglas som klarar fukt och kyla, lätt att hålla ren och missfärgas inte. Kapslingsklass: IP44.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 804350012/6133 |
| Färg | Grå |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 75 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Tillverkarens Art.Nr. | 804350012/6133 |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 290 mm |
| Höjd | 135 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 2,3 kg |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Porslin/Glas |
| Serie | Tak/väggarmaturer IFÖ |
| Typ | Vägg-/Takarmatur |
| EAN-nr | 7312908043120 |

