Ljusgardin Extra System LED 102LKallvit
769 kr
499 krSpara 35 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Kallvit

Ljusgardin Extra System LED 102L
Kallvit
499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

System LED är Star Tradings premiumsystem för större och hållbara dekorationer. Produkterna har en lång livslängd och ger ett mycket kraftigt ljussken. 1x2 m gardin, svart kabel med 102 st ljuspunkter, extraenhet.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
System LED är Star Tradings premiumsystem för större och hållbara dekorationer. Produkterna har en lång livslängd och ger ett mycket kraftigt ljussken. 1x2 m gardin, svart kabel med 102 st ljuspunkter, extraenhet.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 465-58-1 |
| Färg | Kallvit |
| Ljusflöde | 114 lumen |
| Ljustemperatur | 15000 K |
| Vikt | 0,75 kg |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Driftkälla | El |
| Serie | System |
| Sockel | Fixed |
| Typ | Ljusgardin |
| Användningsområde | Utomhus |
| Spänning | 240 V |
| Höjd | 2000 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Längd | 1 m |
| Effekt | 0,08 W |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 102 st |
| EAN-nr | 7391482058270 |



