Ljusslinga Star Trading Dew Drop LED 360 LjusVarmvita
259 kr
219 krSpara 15 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Varmvit

Dew Drop LED 360 Ljus
Varmvita
219 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Häftig ljusslinga med 360 LED dew drops fördelade på 23 strängar. Kan användas vid diverse dekorationer, vid tex dukningar, blomsterarrangemang, i fönster, på väggen osv. Slingan är silverfärgad och ljusen kallvita
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Häftig ljusslinga med 360 LED dew drops fördelade på 23 strängar. Kan användas vid diverse dekorationer, vid tex dukningar, blomsterarrangemang, i fönster, på väggen osv. Slingan är silverfärgad och ljusen kallvita
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 456-02-2 |
| Färg | Varmvit |
| Diameter | 360 cm |
| Effekt | 2,83 W |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Serie | Dew Drop |
| Sockel | Fixed |
| Typ | Ljusslinga |
| Kabellängd | 3 m |
| Dimbar | Nej |
| IP-Klassning | IP20 |
| Antal Ljuskällor | 360 st |
| Bredd | 200 cm |
| EAN-nr | 7391482060181 |

