Ljusslinga Star Trading Extra System LED 30LKallvit
269 kr
229 krSpara 15 %Kampanj

Extra System LED 30L
Kallvit
229 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

System LED är Star Tradings premiumsystem för större och hållbara dekorationer. Produkterna har en lång livslängd och ger ett mycket kraftigt ljussken. 3 m ljusslinga med 30 st varmvita LED, extra enhet.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
System LED är Star Tradings premiumsystem för större och hållbara dekorationer. Produkterna har en lång livslängd och ger ett mycket kraftigt ljussken. 3 m ljusslinga med 30 st varmvita LED, extra enhet.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 465-08-8 |
| Färg | Kallvit |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Driftkälla | El |
| Serie | System |
| Sockel | Fixed |
| Typ | Ljusslinga |
| Användningsområde | Utomhus |
| Spänning | 240 V |
| IP-Klassning | IP44 |
| Längd | 3 m |
| Ljusflöde | 60 lumen |
| Effekt | 0,062 W |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 30 st |
| Vikt | 0,26 kg |
| EAN-nr | 7391482058188 |




