Minidownlight Designlight Q 1.2W 71Lm Ip212700K
371 kr
155 krSpara 58 %Kampanj
Vald variant
Ljustemperatur:
2700 K

Q 1.2W 71Lm Ip21
2700K
155 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Gör sig bäst i mindre fönstersmygar och/eller skåp där den vida spridningsvinkeln samt det låga infällnadsdjupet utnyttjas till fullo. Matt svart. Dimbar
Varumärke
DesignlightBeskrivning
Gör sig bäst i mindre fönstersmygar och/eller skåp där den vida spridningsvinkeln samt det låga infällnadsdjupet utnyttjas till fullo. Matt svart. Dimbar
Mindre downlight på 1,2W och en diameter på 32,5 mm, låg energiförbrukning och lång livslängd. Denna downlight ger ett snyggt varmvitt accentljus med 105 graders spridning och ljusflöde på 65 lumen, med sin låga inbyggnad på 13 mm kan downlighten användas för infällt montage i hyllor, skåp, fönstersmyg och mycket mer. Armaturen levereras med 2 meter kabel. Använd drivdon ur Designlights sortiment.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Designlight |
| Art.Nr. | Q-33B |
| Färg | Svart |
| Effekt | 1,2 W |
| IP-Klassning | IP21 |
| Tillverkarens Art.Nr. | Q-33B |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Energieffektivitet | F |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Q |
| Typ | Downlight |
| Diameter | 32,5 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 15 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 105 ° |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| EAN-nr | 7340132801940 |


